postheadericon Mini sukienka studniówkowa

Jeszcze do niedawna zgodnie z niepisaną zasadą na zabawie studniówkowej obowiązywały wyłącznie długie suknie, zwykle w czarnym kolorze. Ale w związku z tym, iż trendy w modzie ulegają ciągłym zmianom, także w zakresie długości kreacji wieczorowych, coraz bardziej powszechne stają się króciutkie sukienki na studniówkę. Czy miniówka jest odpowiednia na bal maturalny? Owszem, jeżeli jest właściwie dopasowana do figury i nie razi swą kusością. Oczywiście, nie może ona posiadać także zbyt głębokiego dekoltu, kuszących rozcięć, nadmiernych wycięć, bowiem studniówka to nie dyskoteka, tylko uroczystość szkolna, na którą są również zaproszeni nauczyciele i rodzice, mogący poczuć się zgorszeni nadmiernym eksponowaniem nagości przez daną nastolatkę.

Nie ulega wątpliwości to, iż największym zainteresowaniem cieszą się sukieneczki sięgające kolan, które są bardzo dziewczęce. Przede wszystkim, są eleganckie i dodatkowo eksponują zgrabne nogi. Warto podkreślić to, iż kreacje w wersji mini zwykle wykonane są z satyny, koronki i tiulu. Poza tym, nie powinny być one przesadnie zdobione, gdyż w przypadku tego rodzaju sukienek raczej stawiajmy na prostotę, bowiem sam krój jest wystarczającą ozdobą. Ogromną rolę odgrywa też kolor króciutkiej sukieneczki. Otóż, jak na studniówkę przystało, szczególnie modna jest czerń, ale odcienie fioletu, srebra, brązu, łososia, turkusa, oliwki, bordo, zieleni, burgunda też są mile widziane. Oprócz tego młode damy równie chętnie sięgają po sukienki zdobione fantazyjnymi wzorami, głównie inspirowanymi innymi kulturami.

Jakie fasony króciutkich sukieneczek studniówkowych są na czasie?

Po pierwsze, na uwagę zasługuje sukieneczki odcinane pod biustem, które są niesamowicie komfortowe, można je uznać za kreację wręcz idealną, bowiem wszystkie dziewczęta bez względu na sylwetkę prezentują się w nich wyśmienicie. Ponadto, zawsze na czasie są sukienki ołówkowe, w szczególności fasony bez ramiączek. Na uwagę zasługują również kreacje bandażowe, które przed trzeba laty podbiły świat mody i do dziś świecą ogromne triumfy. Ale uwaga, są one adresowane wyłącznie dla szczupłych nastolatek, gdyż idealnie przylegają do ciała, a więc bezlitośnie obnażą wszelkie niedoskonałości figury, zwłaszcza fałdki na brzuchu.

Z pewnością, godne polecenia są jeszcze  kreacje a la Calineczka i sukienki bombki, po które chętnie sięgają młode damy o nieco romantycznym usposobieniu. Trzeba powiedzieć także o tym, iż w tym sezonie trendy będą sukienki baletnicy, zarówno koronkowe jak i tiulowe, gdyż są bardzo efektowne, a co najważniejsze ślicznie prezentują się na parkiecie. Nie zapominamy o nieśmiertelnej małej czarnej, która jest królową wszystkich imprez wieczorowych. Z powodzeniem można ją uznać za najbardziej szykowną sukienką wśród krótkich strojów studniówkowych.

Nie zapominamy również o tym, iż do stylowych miniówek obowiązkowo zakładamy eleganckie rajstopy, rzadziej pończochy i bezwzględnie śliczne pantofle na obcasie.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 21655 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/mini-sukienka-studniowkowa/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vkn.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-includes/functions.php(3721): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-includes/load.php(677): do_action('shutdown') in /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435