postheadericon Poszukiwania partnera na studniówkę

Dziewczęta, które nie posiadają własnej sympatii, często mają ogromny problem z odnalezieniem idealnego partnera na wymarzoną studniówkę. Przede wszystkim, powinien być on przystojny, aby koleżanki były zazdrosne o nasze towarzystwo, zabawny, kulturalny i bezwzględnie musi być królem parkietu. Dlatego to zadanie nie jest łatwe, w związku  z tym nastolatki powinny dużo wcześniej rozpocząć poszukiwania wspaniałego chłopaka na zabawę studniówkową, który spełniałby wszystkie powyższe kryteria. Jak można go znaleźć?

Z pewnością, większość maturzystek w szukaniu partnera na studniówkę korzysta z pomocy koleżanek, które proponują im swoich kolegów, kuzynów, braci czy też przyjaciół ukochanych. Ponadto, z pomocą może przyjść nam starszy bart, który na pewno też posiada wielu kolegów. Warto podkreślić to, iż ta opcja ma posiada wiele zalet. Po pierwsze, żadna bliska osoba, nie poleciłaby nam kogoś, kto nie jest wart uwagi. Poza tym, możemy wcześniej poznać potencjalnego kandydata na studniówkę, porozmawiać z nim, zobaczyć czy nam przypadnie do gustu. Oprócz tego, zawsze na studniówkę możemy, iż jeszcze z własnym przyjacielem, jeżeli takowego posiadamy. Natomiast, najbardziej już chyba desperacką deską ratunku jest brat lub kuzyn, gdyż takie towarzystwo często wywołuje uśmieszek na twarzach rówieśniczek. Ale z drugiej strony i tak to rozwiązanie chyba jest lepsze niż pójście samotnie na imprezę, tym bardziej gdy dobrze się z nim rozumiemy, jest on świetnym towarzyszem zabawy i dodatkowo dobrze tańczy.

Trzeba także powiedzieć o tym, iż coraz więcej dziewcząt poszukuje towarzysza na studniówkę w sieci. Otóż, za pośrednictwem stron internetowych ogłaszają, iż poszukują partnera na studniówkę, w swej ofercie najczęściej podają wymagania co do wieku, wzrostu czy sylwetki chłopaka i pozostawiają dane kontaktowe, zwykle numer telefonu. Nie ulega wątpliwości to, iż to rozwiązanie jest bardzo ryzykowne, gdyż tak naprawdę nie wiemy, kto na nie odpowie. Oczywiście, wskazane jest to, by wcześniej się spotkać z daną osobą, najlepiej w neutralnym miejscu i zabrać na spotkanie ze sobą przyjaciółkę, która oceni zachowanie chłopaka obiektywnym okiem. Kolejną opcją jest poszukiwanie partnera na studniówkę poprzez szkolną tablicę ogłoszeń. Ta opcja wydaje się o wiele rozsądniejsza, gdyż odbiorcą naszego komunikatu będzie uczeń z naszej szkoły. Przede wszystkim, zwykle go znamy wcześniej, choćby z widzenia i szybko możemy się też rozeznać co do jego osoby.

chłopak na studniówkęOprócz tego, niektóre co odważniejsze nastolatki decydują się na zaczepianie przypadkowych chłopaków na ulicy i proponowanie im towarzystwa na studniówce. O dziwo, często ta strategia jest skuteczna, bowiem zaskoczeni czy rozbawieni zaistniałą sytuacją, zwykle się zgadzają na naszą propozycję. Owszem, dobrze by było jak w powyższych wariantach też spotkać się parę razy przed studniówką, by się nie okazało później, że tak naprawdę nie mamy wspólnych tematów i się nudzimy w swoim towarzystwie.

Jak widać, partnera na studniówkę można poszukiwać na wiele sposobów, ale trudno powiedzieć, który z nich jest najlepszy, gdyż zwykle trafność naszej decyzji, możemy dopiero ocenić po studniówce. 


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 21385 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/poszukiwania-partnera-na-studniowke/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vkn.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-includes/functions.php(3721): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-includes/load.php(677): do_action('s in /home/vks/public_html/vkn.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435